Wysoki standard

Doświadczenie

Jakość usług

Wykwalifikowany personel

Podejście do pacjenta

Bliskość natury

Oferta

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy jest placówką medyczną, które świadczy usługi w zakresie stacjonarnej i długoterminowej opieki nad osobami przewlekle chorymi i niepełnosprawnymi. Doskonała lokalizacja w spokojnej okolicy w pobliżu Kielc zapewnia obecnym w Zakładzie osobom całkowity spokój, bliski kontakt z naturą i możliwość cieszenia się najlepszymi warunkami bytowymi.

Każda osoba przebywająca w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym traktowana jest z najwyższą uwagą i niezastąpioną troską o jak najlepsze samopoczucie i jakość życia. Chęci i oczekiwania wszystkich pacjentów są najwyższym dobrem dla wszystkich pracowników Zakładu, dzięki czemu mogą oni poczuć się jak w domu.

Historia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Profilaktyka specjalizuje się w udzielaniu szeroko rozumianych świadczeń opiekuńczych, pielęgniarskich i rehabilitacyjnych. Zakład powstał w lipcu 2005 roku. Od początku istnienia kontraktujemy usługi z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie Podstawowej Opieki Zdrowotnej oraz Pielęgniarskiej Opieki Długoterminowej Domowej. Ponadto od roku 2006 współpracujemy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Rodzinie w ramach kontraktu na świadczenie Usług Rehabilitacyjnych, Pielęgniarskich i Opiekuńczych w środowisku domowym pacjenta na terenie Kielc.

W 2009 roku firma przeniosła się do nowej siedziby przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 137 w Kielcach, rozszerzając jednocześnie zakres usług i otwierając przychodnię rehabilitacyjną świadczącą usługi z zakresu rehabilitacji ambulatoryjnej (fizykoterapii i kinezyterapii).

Świetnie wykwalifikowany personel oraz setki zadowolonych z naszych usług pacjentów i ich rodzin pozwoliły nam uczynić następny krok, jakim było rozpoczęcie w lipcu 2011 roku budowy najnowocześniejszego Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego na terenie województwa świętokrzyskiego w miejscowości Osiny na terenie gminy Pierzchnica. W rezultacie w czerwcu 2014 roku oddajemy do Państwa dyspozycji komfortowo wykończoną i wyposażoną w najlepszy sprzęt placówkę. Tu , w otoczeniu malowniczych łąk i lasów, pod opieką najwyższej klasy personelu medycznego, mogą Państwo w ciszy i spokoju korzystać z pełnego zakresu świadczeń medycznych oferowanych przez naszą Firmę.

  •  w 2009 zmiana siedziby na obecną ul. J.N.Jeziroańskiego 137 Kielce, otwarcie przychodni rehabilitacyjnej z usługami z zakresu rehabilitacji ambulatoryjnej (fizykoterapii i kinezyterapii)
  •  w 2011 lipiec- rozpoczęcie budowy Zolu
  •  w 2014 otwarcie Zolu i otrzymanie kontraktu z nfz

Skontaktuj się:

tel: 41 350-10-24
mobile: 515-070-077
e-mail: zol@interia.eu

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy
Osiny 54B
26-015 Pierzchnica
NIP 6571416369
REGON 291142817

znajdź nas na mapie: